Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китайці вирішили проблему відходів

11265321-kitaj-sozdast-reaktor-kotoryj-budet-szh
 

Два великих датських архітектурних бюро Schmidt Hammer Lassen і Gottlieb Paludan Architects виграли міжнародний конкурс на проектування найбільшої у світі електростанції, що працює на спалюванні відходів. Величезна електростанція буде побудована до 2020 року на горбистих околицях міста Шеньчжень південної китайської провінції Гуандун. Для будівництва було виділено ділянку площею понад 112 тис. кв. м.

Планується, що електростанція буде щодня переробляти 5500 тонн відходів, перетворюючи їх в електроенергію. Такий обсяг відходів становить всього одну третину від загальної кількості сміття, що виробляється мегаполісом, населення якого перевищує 20 мільйонів.

Більш того, станція буде генерувати додаткову потужність через панелі сонячних батарей, встановлених на всій поверхні даху площею 66 тис кв.м. По колу даху пролягатиме круговий оглядовий майданчик, з якого можна буде милуватися видом на Шеньчжень і ландшафти навколо електростанції.

Кругла форма станції дозволить розмістити завод і всі допоміжні будівлі в одному комплексі, що кардинально відрізняється від загальноприйнятого підходу до проектування прямокутних промислових об’єктів. Як наслідок, зменшиться кількість будівельних робіт, що значно скоротить сумарні витрати.

Об’єкт буде відкрито відвідувачам для екскурсій, тому архітектори також передбачили мережу безпечних маршрутів по території самої станції і навколо неї. Туристи зможуть спостерігати всі етапи перетворення відходів в електроенергію прямо під час роботи заводу.

Даний проект є дуже важливим етапом програми уряду Китаю щодо вирішення проблем з переробкою відходів і екологією в цілому. Освітня програма, що включає в себе екскурсії станцією, покликана наочно продемонструвати кількість вироблених містом відходів, а також великі перспективи даної технології.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно