Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Традиційний естонський дерев’яний будиночок

 

Архітектурне бюро KUU віддало данину класичної естонської архітектурі і побудувало мініатюрний деревяннний будиночок-коду в лісі.
“Історично естонці завжди були лісовими мешканцями. Їх досвід будівництва з деревини сходить до III тисячоліття до н. е., коли з’явилася перша дерев’яна конструкція – коду ( “кімната”).Це житло з архаїчною і простий архітектурою визначило складний характер, який можна назвати душею або естонської ідентичністю “, – розповідають автори проекту, естонське архітектурне бюро KUU.

У перекладі з естонської “коду” означає “місце для життя”.Спочатку такі прості дерев’яні будиночки будували в лісах місцеві жителі, щоб жити тут цілий рік. Поступово коди стали купувати нові значення: їх робили своїми майстернями ковалі, в них відкривалися храми, вони стали використовуватися для зустрічей з друзями.

Архітектори бюро KUU вирішили побудувати традиційну коду, внісши зміни в класичну конструкцію. У селі Мурастен, недалеко від Талліна, вони звели три коди: одну для сауни, іншу для спальні і ванної кімнати і третю для об’єднаних кухні і вітальні.

Останні два будівлі вийшли “склеєними” між собою, тоді як сауна знаходиться в окремому будиночку.Між основним житлом і сауною є невелика дерев’яна тераса, де влітку можна влаштовувати барбекю з друзями, а взимку, наприклад, малювати прекрасні лісові пейзажі, вкриті снігом.

Коди, побудовані KUU, вийшли дуже світлими.Великі вікна виходять на дві сторони: на північ до Балтійського моря, і на південь, для того щоб ловити сонячне світло. Також в дахах код є трикутні вікна, що виходять на небо і впускають в простір ще більше теплого світла.

Незважаючи на сучасний мінімалістичний інтер’єр житла, зовні коду ідеально вписується в лісовий ландшафт, віддаючи данину традиційному будівництва регіону.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно