Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Третина будівництв в Україні ведеться з порушеннями

zastroischik-3.-1748x984
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція) з початку року провела понад 18 тис. перевірок дотримання забудовниками містобудівного законодавства. За їх результатами виявила порушення на 5,8 тис. об’єктах, що на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«У січні-вересні 2016 року Держархбудінспекція здійснила понад 18 тис. планових та позапланових перевірок об’єктів будівництва та на 5,8 тис. об’єктів виявила порушення містобудівного законодавства, що на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином, третина будівництв в Україні велася з порушеннями. Порушників оштрафовано на загальну суму 205,8 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що Держархбудінспекція за 9 місяців 2016 року видала 3,8 тис. ліцензій на здійснення господарської діяльності в сфері будівництва, що на 31% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільша кількість ліцензій видано в Києві – 1,3 тис., у Дніпропетровській області – 423 і в Київській області – 359.

Джерело: unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно