Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ТРЦ Retroville в Києві відкриється в серпні 2018 року

16751.jpg
 

Проект отримав необхідне фінансування і переходить в активну фазу будівництва.
ТРЦ Retroville в Києві буде відкрито в серпні 2018 року. Про це повідомила директор по оренді і маркетингу ТРЦ Валентина Радіонова, виступаючи на Retail & Development Business Expo-2017. За її словами, це дозволить девелоперу приступити до активних будівельних робіт.”Два тижні тому нам підтвердили фінансування і Retroville починає активну будівництво, щоб в серпні 2018 року відкрити свої двері для всіх відвідувачів”, – повідомила Валентина Разумовська.

З її слів, об’єкт буде готовий в березні майбутнього року, але до серпня буде проводиться наповнення його орендарями. “Ми не даємо вам обіцянки, що ми відкриємося в березні, хоча теоретично по будівельним параметрам ми будемо готові в березні 2018 року.Але ми розуміємо, як підписуються договори, і нам хочеться відкритися з максимальною наповненістю, тому це буде зроблено в серпні 2018 року “, – зазначила вона.

Девелопер інвестор проекту – компанія Stolitsa Group, яка зараз будує мікрорайон “Варшавський” по сусідству з ТРЦ Retroville. Перші будинки заплановані до введення в експлуатацію в кінці 2017 року, всього в комплексі заплановано будівництво понад 2,2 тис. Квартир.Площа самого Retroville складе більше 116 тис. Кв. м.

“Ми очікуємо по завершенню будівництва” Варшавського “плюс 120 тис. Чоловік, що живуть в пішої доступності менше 7 хвилин від Retroville”, – зазначила Валентина Разумовська.За її словами, зараз населення старого Виноградаря (району, де будуються “Варшавський” і Retroville) становить близько 100 тис. Чоловік.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно