Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Це майбутнє: 10 будівель, які вразять нас в 2018-м

18792.jpg
 

Редактор видання Dezeen Емі Фрірсон назвала 10 найдивовижніших архітектурних проектів, які будуть добудовані в 2018 році.
У список увійшли:

Центр виконавських мистецтв Тайбея, Тайвань

Засновник архітектурного бюро OMA Рем Колхас представив проект будівлі ще в далекому 2009-му.Розмах нового театрального комплексу тайванської столиці вражає: великий зал зможе розмістити до 1500 чоловік, місткість двох малих – по 800 посадочних місць. Одна з майданчиків буде перебувати у величезній прозорій сфері, облицьованої рифленим склом.За задумом Колхаса, все три приміщення об’єднані загальним бекстейдж, що дозволить створювати самі непередбачувані постановки.

Центр ресурсів Амагер, Данія

Хто б міг подумати, що величезний сміттєпереробний завод може бути не тільки екологічним, але і стати місцем розваги для всієї родини? Данський архітектор Бьярке Інгельс оснастив дах будівлі лижним спуском.Замість клубів диму завод пускає витончені напівпрозорі кільця.

Центральна бібліотека Крайстчерча, Нова Зеландія

Постраждале від землетрусу 2010 і 2011 років будівля в місті Крайстчерч відбудували і пофарбували в золотий колір.У бібліотеці буде розміщений місцевий архів і медіатека.

Secular Retreat, Великобританія

Будинки для усамітнення швейцарського архітектора Петера Цумтора – це дизайнерські котеджі з бетону, щоб відпочити від великого міста.Проект виконаний для компанії Living Architecture, створеної письменником Аленом де Боттон.

V & A Dundee, Великобританія

Японець Кенго Кума створює філія музею Вікторії та Альберта в шотландському місті Данді.Гострий кут будівлі над водою нагадує корму корабля.

Coal Drops Yard, Великобританія

Студія Томаса Хізервіка перетворює вікторіанський вугільний двір в шопінг-центр уздовж каналу.Будинки не тільки відбудовують, а й вводять нововведення: традиційні двосхилі дахи будуть торкатися один одного, ніби цілуючись.

Національна бібліотека Катару, Катар

Ще один проект від OMA в Досі. Площа будівлі – 45000 м².Національна бібліотека буде складатися з трьох корпусів: архіву Катару і регіону, дослідницької бібліотеки, а також громадської бібліотеки, яка обслуговує місцеве населення.

Leeza Soho Tower, Китай

Творіння архітектурного бюро Захи Хадід.Хмарочос висотою 207 метрів з найвищим в світі атріумом, який розгортається уздовж будівлі на 45 градусів.

Paradise City, Південна Корея

Неординарний дизайн від архітектурного бюро MVRDV в Сеулі.Комплекс з шопінг-центру та нічного клубу буде видно з літака завдяки величезному золотому колі, схожому на кинутий на будівлю шматок тканини.

Нова центральна бібліотека Калгарі, Канада

Будівля нової громадської бібліотеки розміщено прямо над залізничними коліями.Інтер’єр наповнений світлом і повітрям завдяки скляному фасаду і двох дерев’яних арках, що нагадує за формою типові для цього регіону хмари.

Джерело: buro247.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно