Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ціни на первинну нерухомість в Києві поповзли вгору – адекватні пропозиції тепер починаються від 10 тис. Грн за 1 м. Кв

877.jpg
 

У Києві ціни на адекватні пропозиції по первинної нерухомості починаються від 10 тис. Грн за 1м. кв.
Про це під час прес-конференції розповів комерційний директор пошукача нерухомості ЛУН Андрій Міма. “У Києві зараз є близько 15 житлових комплексів, які пропоную таку ціну. Однак надійних серед них – одиниці.Тому треба розуміти, що в місті ціна квадратного метра, на ранніх стадіях будівництва, на котловані, в нормальних забудовників – це 10-12 тис. Гривень. Те, що називають бізнес-клас – це 18-24 тис. Грн за 1м. кв. при поточному курсі.Як альернатіва – нормальні забудовники в області, які будують і продають 6-9 тис. Грн. за 1м. кв. Так, це відстань 2-3 км. від Києва, але – ціна в 7 тис. грн. У Києві купувати житло, ціна якого менше 11 тис. Грн за “квадрат” я б не радив “, – переконаний експерт.

У всіх забудовників – різні ціни, відзначає директор компанії “Граніт-Плюс” Лариса Шевченко. “Але ціна в 8 тис. Грн за квадратний метр – нереальна, це фактично собівартість. Треба орієнтуватися де на 1,5 тис. Доларів “, – додала вона.

За даними City Development Solutions, зміни цін спостерігалися в усіх сегментах ринку первинної нерухомості. При цьому діапазон зростання цін окремих об’єктів дуже широкий – від 7% до 55%. Станом на 1 вересня ціни на економ-житло виросли на 12,5% за останні два місяці.Комфорт і бізнес додали 11,8% і 6,1% відповідно. Житло преміум-класу додало в ціні 10,9%.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно