Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ціни на нерухомість первинного ринку поступово підтягнуться у відповідність з курсом 12 грн. / $ – Прогноз

534.jpg
 

Відсоток інвестиційних угод на українському ринку нерухомості зараз становить близько 20%.
Про це під час прес-конференції розповів керівник департаменту стратегічного консалтингу UTG Віктор Оборський. У порівнянні з попереднім роком, частка таких угод зросла на 5-7%.

“Нерухомість в певних випадках є альтернативним інструментом інвестування. Зараз ми бачимо відсоток таких угод на рівні 20%. Але можна говорити про те, що ринок нерухомості зупинився “, – розповів експерт.

“На вторинному ринку в Києві ціни залишилися на тому ж рівні, а в тих містах, в яких зараз депресія, відповідно, ціни посунулися.На первинному ринку ціни в гривні підтягнулися, адже інвестори бачать свою капіталізацію і свій повернення в доларах, тому рано чи пізно ціни на такі об’єкти підтягнуться у відповідність з курсом 12 грн. / $.Але це буде відбуватися повільно, природним шляхом “, – прогнозує Оборський.

На думку старшого аналітика Департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Костянтина Олійника, поліпшити ситуацію зможе повернення іноземного капіталу в Україну.”З поверненням в Україну іноземного банківського сектора, підвищенням ділової активності можна чекати зниження іпотечних ставок і відновлення активності девелоперів на ринку розвитку житлової нерухомості”, – зазначив він.Поки ж більшість девелоперів заморозили свої проекти і чекають кращих часів.

Джерело: news.finance.ua

Возможно, Вам также будет интересно