Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Ціни на нерухомість в західній Україні будуть рости, – експерт

600.jpg
 

Ринок житлової, офісної та торговельної нерухомості Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Рівного в найближчі кілька років чекає активний розвиток, прогнозує проектна група “Архиматика” з посиланням на директора Олександра Попова, передає УНІАН.
“Там (на заході України – УНІАН) стабільна політична ситуація, міська влада намагаються зробити міста привабливішими для життя та інвестицій, спростити процедури отримання дозволу на будівництво … Навіть перші результати на тлі інших регіонів виглядаютьобнадійливо, і залучають як простих людей, які мають можливість вибору, в якому місті жити і працювати, так і інвестиції в будівництво нерухомості “, – сказав Попов.

За його словами, у зв’язку з підвищенням попиту на нове житло, а також офісні та торгові об’єктів ціни на нерухомість в західній Україні в найближчі роки будуть рости.

“В даний час пропозиція об’єктів нерухомості у зазначених містах недостатнє, що ймовірно призведе до зростання цін до того часу, коли нові проекти вийдуть на ринок”, – вважає експерт.

Джерело: economics.unian.net

Возможно, Вам также будет интересно