Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ЦНАП на Сумщині стане найбільш енергоефективним адмінбудинком в Україні

 

Найбільш енергоефективним адміністративною будівлею в Україні стане Центр надання адміністративних послуг селища Миколаївка на Сумщині, відкриття якого відбудеться 27 березня.
Про це Укрінформу повідомили в прес-службі Програми “U-LEAD з Європою”, за підтримки якої і був створений ЦНАП. “Завдяки появі сучасного ЦНАП більше 10 тис.жителів Миколаївської ОТГ отримають зручний доступ до якісних послуг, а громада буде витрачати як мінімум в 4 рази менше електроенергії на опалення і вентиляцію, ніж в звичайних адміністративних будинках.Відповідно до Європейської класифікації енергозбереження будинків Миколаївський ЦНАП буде можна віднести до одного з вищих класів. Адміністративна будівля з таким рівнем енергоефективності вперше з’явиться в ОТГ України “, – йдеться в повідомленні.

В основі енергоефективної концепції Миколаївського ЦНАП – використання теплового насоса “повітря / вода”, однією з найперспективніших і найбезпечніших на світовому ринку інженерних систем.Поєднання цієї технології та підлогою забезпечує високу енергоефективність системи. Для вентиляції в ЦНАП використана технологія рекуперації, яка утилізує до 95% тепла повітря і підтримує оптимальний рівень вологості.

Приміщення побудовано з SIP панелей з додатковим утепленням, що дозволило досягти показника опору теплопередачі до 50% вище, ніж при будівництві за методом “цегла плюс утеплення”.

“Поєднання шведського досвіду в сферах надання місцевих послуг” зелених технологій “з ентузіазмом громади по втіленню проекту в реальність, створює всі умови для появи в Україні найбільш енергоефективного ЦНАП, який дасть можливість жителям не тількиотримувати якісні та доступні адмінпослуги, а й економити кошти ОТГ “, – зазначила керівник у напрямку поліпшення якості адміністративних послуг для населення Програми U-LEAD Сусанна Делланс.

Керівник навчального центру Асоціації енергоаудиторів України Вадим Литвин наголосив на тому, що проектні рішення будівлі забезпечують високі показники енергоефективності, ніж це закладено в діючих в Україні нормативних документах: “Отже, його можнавіднести до одного з найбільш ефективних за умови виконання робіт відповідно до проекту “.

Генеральний директор компанії-партнера з реалізації енергоефективного комплексу будівлі “Сахара” Сергій Данилов зазначив, що головною особливістю реалізованого проекту є максимальна енергоефективність і екологічність.”Завдяки комплексному системному вирішенню нам вдалося досягти показника, коли використання енергії навколишнього природного середовища дозволяє отримати з 1 кВт електроенергії близько 4 кВт тепла”, – зазначив він.

Енергоефективний ЦНАП Миколаївській ОТГ надаватиме більше 100 адміністративних послуг, найбільш необхідних для жителів громади.У центрі буде створено 7 робочих місць, де будуть працювати фахівці, які пройшли навчання за спеціально розробленою програмою.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно