Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Цього року добудували чотири складських комплексу

1982.jpg
 

Ринку потрібні якісні об’єкти.
У 2014 році на ринку складської нерухомості Києва та області в експлуатацію були введені наступні об’єкти: San Factory (черга 2) – 7 тис. Кв. м, мультітемпературние складський комплекс RLC – 63 тис. кв. м, складський комплекс для власного користування компанії Raben – 20 тис. кв.м, складський комплекс «Еталон» (черга 2) – 6 тис. кв. м. До кінця 2014 року очікується введення в експлуатацію частини складського комплексу для власного користування компанії FM Logistic площею 14 тис. кв. м.

Про це повідомили в компанії Colliers International.

У 2015 року не анонсується введення складських площ для відкритого ринку. Можлива реалізація складських площ за схемою built to suit.

В цілому, в коротко- і середньостроковій перспективі ринку необхідні якісні складські комплекси, які будуть вводитися в експлуатацію невеликими площами, і можуть бути поглинені орендарями протягом року.

«У поточній економічній ситуації визначальному в попиті на складські площі буде цінова пропозиція від власників складських об’єктів, їх готовність йти назустріч потенційному орендарю», – говорять в компанії.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно