Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Цього року українці збираються витратити на новорічні свята в середньому 2300 грн

18554.jpg
 

Цього року українці збираються витратити на новорічні свята в середньому 2300 грн. (На людину), що на 600 грн. більше, ніж в 2016 р
Про це свідчать дані дослідження компанії Research and Branding Group. При цьому, новорічний бюджет в Україні приблизно в 6 разів менше, ніж в середньому по Європі.На що ж планують витрачати свої гроші в переддень Різдва і Нового року жителі різних країн і на чому українці можуть заощадити, щоб не відмовляти собі в подарунках і атмосфері свята?

Традиційно, аналізуючи новорічні переваги жителів різних країн дослідні агентства виділяють 3 основні позиції, на які люди готові витрачати гроші в святкові зимові дні. Це частування, розваги / подорожі і, звичайно, подарунки.

Згідно з даними дослідження компанії Deloitte, в 2017 р витрати на святкове застілля в більшості європейських країн в процентному відношенні будуть приблизно однаковими – близько 30% новорічного бюджету.

Найбільш непосидючими в Європі на зимові свята будуть греки та італійці, які заявили, що на розваги і подорожі збираються витратити 36% свого новорічного бюджету.

Ну а найбільш щедрими будуть німці і британці.Вони планують виділити на подарунки для рідних і друзів половину і більше від тієї суми, яку розраховують витратити на зимові свята.

Українці вважають за краще дотримуватися золотої середини. За даними Research and Branding Group, наші співвітчизники напередодні 2018 рзбираються витратити на святковий стіл і розваги 32% і 28% коштів. Головною ж статтею витрат українці все ж вважають подарунки, на які піде більше третини запланованих на свята витрат.

Соціологи стверджують, що в ТОПі подарунків, які найчастіше дарують українці – гроші, побутова техніка і різні гаджети, а також книги, посуд. Це підтверджують і результати передноворічних продажів в торгових мережах.Так, за даними найбільшого рітейлера новорічного декору та подарунків в Україні – мережі торговельних центрів «Епіцентр», найбільшим попитом у передноворічні дні в минулому році користувалися новорічні прикраси, побутова техніка, посуд, текстиль.«Цікаво, що напередодні 2017 року, наші покупці особливо активно купували одяг та обладнання для спорту. Попит на них збільшився на 80%.Це свідчить про те, що спортивні аксесуари стали бажаним подарунком для українців », – зазначив Борис Артарі-Колумб, директор з роздрібної торгівлі мережі« Епіцентр ».

На відміну від країн Західної Європи, де до Різдва починають готуватися заздалегідь (у Великобританії – у вересні, в Німеччині та Голландії – в листопаді), у нас пік передноворічних покупок припадає на другу половину грудня, коли в більшості магазинів і торговихмереж стартують основні передноворічні акції та знижки. Це пояснюється тим, що, хоча в процентному співвідношенні українці готові витратити на подарунки приблизно стільки ж, скільки і європейці, в грошовому вираженні ми більш обмежені.Якщо порівняти з самою економною в цьому відношенні в Європі Польщею, то поляки розраховують витратити на подарунки EUR107, тоді як кожен українець розраховує в середньому тільки на EUR23.Тому можливість заощадити, скориставшись акційними пропозиціями і, до того ж, зануритися в святкову атмосферу новорічного асортименту особливо приваблює українців.

Цікаво, що незважаючи на зростання популярності онлайн покупок, як в ЄС, так і в Україні більшу частину новорічних покупок люди вважають за краще робити в магазинах і торгових мережах.Це багато в чому пояснюється тим, що напередодні свят безпосередньо в торгових залах проходить безліч акцій від виробників і самої мережі, а також панує особлива новорічна атмосфера.Тому для багатьох відвідування магазину стає незмінним елементом підготовки до свята.

Джерело: retailers.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно