Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Цього року на ринок вийде рекордно низька кількість торгових площ

129.jpg
 

Терміни будівництва багатьох об’єктів перенесли.
За результатами 2014 ми очікуємо вихід на ринок рекордно низького з 2011 року обсягу пропозиції, яке складе 70 тис. 400 кв. м, що майже в 6 разів нижче обсягу анонсованого пропозиції на 2014 рік (414 тис. 800 кв. м) і на 38% нижче за показник 2013 року.Про це ІАП «Столична нерухомість» повідомила Анна Чуботіна, керівник департаменту торговельних площ компанії JLL в Україні.

«Незважаючи на спад обсягів введення, за результатами року, рівень вакантності очікується таким же, як і в 2013 році – близько 6%, що зумовлено зниженням попиту з боку орендарів в умовах економічної та політичної невизначеності і високої вакантністю в новихТЦ. У цих умовах очевидно незначне зниження орендних ставок і утримання їх на цьому рівні до моменту стабілізації економіко-політичної ситуації в країні, а також відновлення купівельної спроможності населення »,-прогнозує експерт.

За її словами в той же час, індивідуальні домовленості продовжувати мати місце, там самим знижуючи реальні показники орендних платежів, в середньому цей показник відповідає рівню девальвації національної валюти з початку 2014 року.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно