Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ТЦ “Піраміда” можуть продати за $ 24-25 млн.

12785.jpg
 

Сума операції з придбання компанією Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) торгового центру “Піраміда”, розташованого біля станції метро “Позняки” в Києві, могла скласти близько $ 24-25 млн., повідомив учасник ринку, який побажав залишитися невідомим.

“Обидві сторони угоди – давні учасники київського ринку нерухомості, володіють достатньо повною інформацією про ринок, і тривалий час були в переговорах щодо потенційної угоди. Завершення операції очікується найближчим часом, її сума може скласти $ 24-25 млн.”, – зазначив він.

На думку керівника департаменту інвестицій консалтингової компанії “Урбан експертс” Євгенія Безвушко, крім ціни, існує ще кілька чинників, які могли вплинути на готовність ТОВ “Атрантік Пасифік Венчурз” (Київ), яка є керуючою компанією ТЦ “Піраміда”, продати об’єкт, зокрема, довгий термін очікуваного відновлення українського ринку роздрібної торгівлі, а також перспективне посилення конкуренції в зоні розташування ТЦ (уздовж просп. Бажана).

Е.Безвушко також вважає, що торговельна нерухомість під час кризи проявила себе найбільш стабільним сегментом комерційної нерухомості за показниками прибутковості і вартості об’єктів.

“Тому інвестори в першу чергу звертають увагу на сегмент торговельної нерухомості при виборі об’єктів для інвестування. Багато учасників ринку вважають, що цінове дно вже досягнуто, і зараз час купувати. Тому не дивно, що новина про купівлю київського торгового центру середнього розміру вийшла саме зараз”, – сказав він.

Експерт пояснив, що інвестори активно шукають можливості придбання ТЦ з прибутковістю 14-15% річних, грунтуючись на поточному нормалізувати доході, і як тільки очікування продавців наближаються до даних цінових орієнтирів, ймовірність угоди істотнозростає. “У випадку з ТЦ” Піраміда “, який відкрився в 2004 році і є одним з перших значних ТЦ в Києві, покупець зміг прийняти рішення, грунтуючись на результатах вивчення багаторічної історії роботи об’єкта. У ТЦ “Піраміда” стабільний набір якісних орендарів і стабільні фінансові показники роботи”, – зазначив Е.Безвушко.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав компанії Dragon Capital Investments Limited дозвіл на придбання акцій компанії 1849 ApolloOverseas I Limited (обидві – Кіпр), що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі її управління.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних і фізичних осіб, компанія 1849 ApolloOverseas I Limited – основний співзасновник ТОВ “Атрантік Пасифік Венчурз” (Київ), яка за даними агентства “Інтерфакс-Україна”, є керуючою компанією ТЦ “Піраміда”.

За даними ТОВ “Атрантік Пасифік Венчурз”, компанія раніше розвивала також три регіональних проекту торгово-розважальних центрів в Полтаві, Харкові та Рівному. Середня площа проектів від 25 тис. кв. м і до 50 тис. кв. м.

Заснована в 2000 році “Драгон Капітал” – одна з найбільших інвесткомпаній України. Працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Міноритарним пакетом “Драгон Капітал” з 2007 року володіє Goldman Sachs, один з найбільших світових банків.

Dragon Capital Investments Limited є власником деяких активів “Драгон Капіталу”.

Джерело: ubr.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно