Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У будівництві тепер можна отримувати е-ліцензії

x__shutterstock_59887291jpg_635332567163425511
 

Державна архітектурна будівельна інспекція та Держагентство з питань електронного урядування презентували електронну послугу – отримання ліцензії на ведення господарської діяльності по будівництву.

“Сьогодні ми зробили ще один важливий крок на шляху до запровадження е-урядування в Україні. Надання доступних, прозорих і некорупційних адмінпослуг, яке досягається шляхом переведення їх в електронну форму, це те, чого найбільше чекають громадяни і бізнес”, – сказав голова Державного агентства з питань електронного урядування в Україні Олександр Риженко.

За його словами, до цих пір документи на отримання ліцензій можна було подавати лише в паперовій формі особисто або ж поштою. Близько 70 суб’єктів звернення подавали документи або забирали їх, долаючи значні відстані і витрачаючи додаткові ресурси. Зараз ситуація значно покращиться.

Подача документів на отримання ліцензій та внесення змін до переліку робіт здійснюється через електронну систему е-dabi.gov.ua, а також на єдиному державному порталі адміністративних послуг poslugy.gov.ua.

Джерело: ukrinform.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно