Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Чилі побудували будинок з крилами

16785.jpg
 

У Чилі в передгір’ях Андских гір побудували будинок з крилами. Вони виготовлені зі сталі і скла.
Ідея створення такої форми прийшла від спостереження за кружляння суфійських танцюристів, які обертаються в великих спідницях. Також архітектор запозичив деталі з японських бамбукових кошиків і розбитого скла.

“Проект представляє собою останній з восьми континентальних храмів на замовлення релігійної громади багаї. Кожен покликаний втілювати технологічні інновації та архітектурна довершеність. Вони будувалися 14 років”, – говорить архітектор Харірі Понтаріні.

Будівля мала бути впізнаваним, як місце поклоніння людей усіх віросповідань і культур. Воно складається з дев’яти однакових затягнутих крил. Всередині багато світлого простору для молитви і медитації.

Зовнішні будинок покритий литими скляними панелями, які були розроблені спеціально для цього проекту. Протягом майже чотирьох років, фірма співпрацювала з майстрами в Торонто з розробки облицювання.Вони виготовили 1,129 литих шматочки скла, щоб створити дев’ять крил.

Інтер’єр обшитий напівпрозорим мармур з португальських каменоломень. Плоскі шматки каменю були виготовлені з використанням різака струменя води, а вигнуті елементи вирізані з блоків.

Джерело: gazeta.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно