Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У ДАБІ з’явилася громадська приймальня

1310401149_chel-2-21
 

16 червня міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко і глава Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексій Кудрявцев відкрили в Києві громадську приймальню Держархбудінспекції.

В ході відкриття Зубко поспілкувався зі співробітниками нової приймальні і «проекзаменував» їх на знання посадових обов’язків. Як розповіли працівники, приймальня ДАБІ буде приймати письмові та електронні звернення громадян, запити на отримання публічної інформації, також співробітники будуть роз’яснювати громадянам функції ДАБІ та проводити консультації з отримання місцевими громадами функцій держархбудконтролю. Крім того, звернення та скарги можна буде відправляти на гарячу лінію інспекції.

У свою чергу глава Держархбудінспекції додав, що окремою важливою функцією громадської приймальні є консультування місцевих громад про процес децентралізації ДАБІ.

«Представники громади отримають вичерпну інформацію про те, як взяти на себе нові містобудівні повноваження, які організаційні етапи потрібно пройти на цьому шляху, як правильно підібрати кадри. Таке консультування суттєво прискорить процес отримання органами місцевого самоврядування повноважень держархбудконтролю», – зазначив Олексій Кудрявцев.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно