Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Дарницькому районі побудують два нових ТРЦ

17242.JPG
 

На пленарному засіданні Київради депутати затвердили детальний план території в межах вул. Дніпровська набережна, Здолбунівська та просп. Петра Григоренка, в Дарницькому районі.
Відповідний ДПТ охоплює територію 226,97 га. В рамках детального плану, проектна територія ділиться на 6 кварталів, утворених магістралями районного значення та вул. Канальна, Клеманська, Здолбунівська, Причальна і Сортувальна.

Зазначеним ДПТ передбачається формування комплексної забудови орієнтовно для 35 тис. Осіб. Для цього планується будівництво дев’яти дитячих садів, трьох загальноосвітніх шкіл I-III ступенів, а також ще однієї початкової школи.Кількість місць на розрахунковий період в загальноосвітніх школах складатиме 4640, в дитячих садах – 1380. Документом також запроектовано створення лікарні на 330 ліжок зі станцією швидкої допомоги.

Крім цього, передбачено будівництво бізнес-торгових розважальних центрів: один – між вулицею Здолбунівської та Дніпровської набережної, інший – поруч із зупинкою міської електрички уздовж вул. Канальної.

В рамках ДПТ передбачено озеленення кварталів і двох парків районного значення навколо озер Корольок і Нижній Тельбин. Також має зрости кількість зелених зон з 8 га до 21 га.

Рішення підтримали 69 депутатів.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно