Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Дубаї з’явився новий люксовий готель

 

Величезний резорт Five Palm Jumeirah включає в себе понад чотириста номерів і двісті з гаком апартаментів.
Готель Five Palm Jumeirah знаходиться на одному з насипних островів, збудованому в формі пальми і утворює штучну бухту.Масштаб нового курорту і інженерна складність проекту цілком відповідають своєму місцю: готель включає в себе 477 номерів і більше 220 апартаментів і претендує на рекорд завдяки конструкції вестибюля у вигляді скляного куба – “найбільшого в своєму роді”, якстверджують творці.

Архітектурно-інженерне рішення готелю розробляла гонконгська компанія P & T Architects and Engineers.”Все почалося з того, що клієнт побачив захід на острові, – згадує її глава Стефан Франтц, – вечірній пляж і сонце, повільно занурюється у води Перської затоки”. Краса морського пейзажу стала головним орієнтиром.Працюючи над проектом готелю на першій лінії пляжу, команда архітекторів намагалася максимально зберегти види на акваторію бухти і тягнеться гладь затоки. Так народилася ідея скляного фасаду, прорізаного величезним отвором.Масивна конструкція, фланкированная крилами житлових корпусів, сприймається як парадні ворота, що ведуть до моря.

Траєкторію руху задає басейн: витягнутий на 60 м в довжину, він веде погляд до лінії горизонту.Вестибюль готелю укладений в прозорий куб, що складається з 84 скляних панелей. Його величезні розміри (15 х 15 м) – предмет особливої ​​гордості. Усередині холу поміщена величезна скульптура у вигляді переплетених дерев’яних арок.Їх стрельчатая форма відсилає одночасно і до традиційної ісламської архітектури, і до будови молекули ДНК, а утворений ними патерн нагадує нескінченну арабську в’язь.

Інтер’єри номерів розроблені відомим дизайн-бюро Yabu Pushelberg, на рахунку якого оформлення кращих світових готелів, і японської студією Nao Taniyama & Associates.Дизайнери витримали всі кімнати в нейтральній світло-кремовій гамі з акцентом на відтінок морської хвилі – фірмовий колір готелю.Його варіації від ніжного аквамарина до насиченої бірюзи повторюються в текстилі і меблів: в оббивці диванів, в фасадах винних барів і навіть в обробці внутрішніх стінок платтяних шаф.Гламурний лиск інтер’єрів надає меблі в дусі сучасного ар-деко з великою кількістю золотистої міді. Матеріали найрозкішніші: бронза, мармур з Італії та з грецьких островів, скляна мозаїка і натуральне дерево.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно