Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У двох будинках ЖК «Метрополіс» завершується монтаж склопакетів (відео)

 

У першому будинку житлового комплексу «Метрополіс», який зводиться групою компаній DIM на столичних Теремках, добігає кінця установка склопакетів. Ці роботи виконані на 97%.
У будинку повністю завершені монолітні роботи і монтаж сходових маршів, цегляна кладка готова на 93%. Фасадні роботи виконані на 40%, продовжується влаштування покрівлі, монтаж внутрішніх мереж. Розпочато монтаж ліфтів.

У першій секції другого будинку установка склопакетів завершена повністю. Також на 100% виконані монолітні, цегельні роботи, монтаж сходових маршів, стяжка підлоги, штукатурні роботи. Фасадні роботи завершені на 85%.Добігає кінця влаштування покрівлі, монтаж ліфтів, обробка місць загального користування, установка вхідних дверей і монтаж внутрішніх мереж. У другій секції установка склопакетів завершена на 97%.Тут також повністю виконані монолітні роботи і пристрій сходових маршів. Цегляні роботи завершені на 95%, фасадні – на 40%, влаштування покрівлі – на 25%. Розпочато монтаж внутрішніх мереж, установка ліфтів, пристрій стяжки підлоги, штукатурні роботи.

У третьому будинку житлового комплексу тривають монолітні роботи. У першій секції вони ведуться на рівні 8 поверху, в третій – на рівні 28 поверху, в другій – повністю завершені.Також у другій секції повністю змонтовані сходові марші, а в першій і третій секціях вони досягають 2 і 26 поверхів відповідно. Цегляна кладка триває на 3 та 4 поверхах в першій секції, на 3-13 – в третій, а в другій секції ці роботи завершені на 80%.

«Метрополіс» від групи компаній DIM – це житловий комплекс класу комфорт +, що складається з 4 будинків змінної поверховості з сучасною архітектурою, закритим внутрішнім двором, власним дитячим садом, розвиненою інфраструктурою і ландшафтним парком загальною площею 2га. На території, що охороняється прибудинкової території, спроектованої за концепцією «двір без авто», передбачені бігові і велодоріжки, майданчики для занять спортом з скалодромом, контактний фонтан і лаунж-зони.Приємне дозвілля жителям забезпечать спеціальні майданчики для барбекю, затишні альтанки з Wi-Fi, а також інтерактивні зони відпочинку.

Всі будинки ЖК «Метрополіс» отримають дизайнерські лобі і панорамне скління, а кожна квартира буде мати індивідуальне опалення.Для автовласників також передбачені наземний і підземний паркінг з зарядками для електромобілів.

У декількох хвилинах пішої прогулянки від РК «Метрополіс» знаходиться найбільший в Європі ліс, розташований в межах міста – Голосіївський.Поруч також знаходяться кілька дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, корпусу Національного університету ім. Т. Шевченка, аптеки, ресторани, торгово-розважальний центр «Магеллан», ВДНГ, музей під відкритим небом «Пирогово» та інші важливі об’єкти інфраструктури.

Для отримання онлайн-консультації достатньо заповнити форму.

Джерело: metropolis.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно