Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У екс-депутата забрали 37 гектарів землі

5374.jpg
 

Суд повернув у держвласність 37 га землі в акваторії Канівського водосховища в Київській області, яка незаконно належала батьку депутата Верховної Ради Нестора Шуфрича.

Генпрокуратура початок повернення цієї землі державі.

«Рішенням Обухівського районного суду Київської області задоволено позовні вимоги прокуратури Київської області про повернення у державну власність земель водного фонду площею 37 га, розташованих біля Козина.Апеляційний суд Київської області і Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ залишив це рішення без змін», – сказано в повідомленні.

Встановлено, що вказані землі були виділені Обухівської райадміністрацією фізичним особам для ведення сільського господарства.

Потім цільове призначення земельних ділянок було змінено на ведення індивідуального садівництва.

Однак з’ясувалося, що зазначені ділянки були незаконно передані в приватну власність, оскільки частина з них знаходиться в 100-метровій прибережній захисній смузі Канівського водосховища.

Згідно з вимогами Земельного і Водного кодексів, передача таких земель у приватну власність заборонена.

Крім того, було встановлено, що громадяни, на яких були офіційно оформлені ділянки, навіть не підозрювали про наявність у їх власності зазначених земель.

Вартість зазначеної земельної ділянки становить 119 млн. Гривень.

Джерело: 100realty.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно