Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Франції будуть будувати дороги з сонячних панелей

7149.jpg
 

По суті це дорожнє покриття являє собою величезні сонячні панелі.

За словами розробників, інноваційні дорожні панелі Wattway можна використовувати в будь-якому кліматі.При цьому вони можуть витримувати дуже велике навантаження, що дозволяє використовувати їх на дорожніх ділянках, де проходить навіть великовантажний транспорт.

У той же час, наголошується, що дані сонячні батареї мають товщину всього в декілька міліметрів.А укладати їх можна прямо на тротуарах, без будь-яких спеціальних інженерно-будівельних робіт.

Конструкція дорожніх сонячних батарей Wattway досить проста: фотоелементи в Wattway вбудовані в багатошарову підкладку.Вони збирають сонячну енергію за допомогою тонкої плівки полікристалічного кремнію, який дозволяє виробляти електрику. На нижній стороні панелі встановлено пристрій зв’язку з боковим модулем, в якому знаходяться електричні компоненти безпеки.

Як відзначають розробники, всього один кілометр дорожнього покриття Wattway може живити вуличні ліхтарі для міста в 5 тис. Жителів. Крім того, дорожнє покриття здатне забезпечувати електрикою житлові будинки, офіси, дорожні знаки і т.д. Так, 20 кв. м.сонячних панелей Wattway може живити електрикою один житловий будинок.

За словами розробників, дані панелі захищені двома патентами. І вже найближчим часом вони можуть використовуватися масово не тільки на французьких дорогах, а й на дорогах інших країн світу.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно