Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Глазго з’являться повністю автономні метропоезда

18593.jpg
 

Потяги в метро шотландського міста Глазго до кінця 2020 року стануть повністю автономними.
Як пише The Scotsman, це означає не тільки, що метропоезда будуть повністю самостійно пересуватися по лініях метро, ​​але і те, що в них в цей час не буде знаходитися жодного співробітника метрополітену.

В даний час у Великобританії вже діють автономні поїзда.Наприклад, такі склади переміщаються по Доклендскому легкому метро в Лондоні, проте в кабіні машиніста кожного з них завжди знаходиться оператор, готовий в будь-який момент прийняти управління на себе, а також стежить за безпекою.

Як зазначає видання, поїзди в Глазго стануть першими повністю автономними метропоїздів в Великобританії.При цьому всі такі поїзди будуть обладнані камерами відеоспостереження, а в особливо завантажені дні в деяких з них все ж будуть знаходитися співробітники метро. Це буде зроблено на вимогу профспілки працівників метро.

Як очікується, в кінці поточного року в Глазго на ділянці шляху недалеко від стадіону Айброкс почнуться випробування нових автономних поїздів, які планується завершити в 2020 році.Випробування проводитимуться в рамках масштабної програми з модернізації метро, ​​на яку планується витратити 288 мільйонів фунтів стерлінгів (390,5 мільйона доларів).

Джерело: nplus1.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно