Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Голландії надрукують на 3D-принтері цілий мікрорайон

 

У голландському місті Ейндховен почали будувати цілий мікрорайон з будинків, надрукованих на 3D-принтері. Проект під назвою Project Milestone передбачає повну готовність району до заселення вже в першій половині 2019 року.
Зараз в Ейндховені прісупают до закладки першого з п’яти бетонних будинків, який буде повністю видрукуваний на 3D-принтері.Реалізують цей незвичайний Project Milestone мерія міста, місцевий технологічний університет, постачальник будівельних матеріалів Saint Gobain-Weber Beamix, інженерне бюро Witteveen + Bos і будівельна компанія Van Wijnen.

Всі 5 будинків, які будуть складати новий мікрорайон Ейндховена в районі Мейерховен будуть житловими: перший буде одноповерховим, все решта 4 матимуть по 2-3 поверхи.

Зовні будівлі нагадуватимуть на видовбані зсередини величезні камені, хоча будувати їх будуть вже звичним для 3D-будівництва методом пошарового заливки бетону згідно заздалегідь створеного 3D-макету.

Сам мікрорайон в результаті буде нагадувати якийсь сад каменів, в якому бетонні будинки несиметричною форми будуть буквально тонути в навколишньому їх зелені.До речі, асиметричні пропорції будинків, близькі до природних форм каменів стали можливі саме завдяки використанню 3D-друку, яка знімає практично всі колишні в будівництві обмеження на форму об’єктів, що зводяться.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно