Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У гонитві за б/у іномаркою

1381656
 

Автомобілі з європейськими номерами, переважно країн Балтії та східноєвропейських держав, на українських дорогах ні у кого подиву не викликають. Коріння мрії пересічного українця про трошки пошарпану «беху» з литовськими номерами йдуть ще з 90-х. Варіант регулярно перетинати кордон або давати хабар у разі прострочення транзитного терміну припав до душі багатьом автовласникам. Особливо дана «традиція» закріпилася у прикордонних областях. Навіщо сплачувати розмитнення і акциз, що робить авто в рази дорожче, якщо можна їздити і так?

«Всі ми знаємо проблемну ситуацію з автомобілями на західних кордонах. Маю на увазі, в першу чергу, авто з іноземною реєстрацією: на які речі йдуть наші громадяни, на які побори, на яку корупцію, на отримання паспортів, на спільну власність з іноземними громадянами, щоб якимось чином легалізувати свої б/у автомобілі. Причиною цього є занадто високі акцизи на б/у авто. Вони не пропорційно високі в порівнянні з акцизами на нові авто. І це дійсно викривляє структуру ринку», – так описала проблему член податкового комітету Верховної Ради Тетяна Острикова.

«Всі ми знаємо проблемну ситуацію з автомобілями на західних кордонах. Маю на увазі, в першу чергу, авто з іноземною реєстрацією: на які речі йдуть наші громадяни, на які побори, на яку корупцію, на отримання паспортів, на спільну власність з іноземними громадянами, щоб якимось чином легалізувати свої б/у автомобілі. Причиною цього є занадто високі акцизи на б/у авто. Вони не пропорційно високі в порівнянні з акцизами на нові авто. І це дійсно викривляє структуру ринку», – так описала проблему член податкового комітету Верховної Ради Тетяна Острикова.

Вирішити питання з розмитненням таких авто українська влада хотіла вже давно. Результатом устремлінь став прийнятий у травні законопроект №3251 про зниження акцизів на б/у іномарки.

Після успішного голосування народних депутатів президент Петро Порошенко не затягував із підписанням документа, який вже з 1 серпня вступить в силу.

На чому вдасться заощадити

Незважаючи на те, що в початковій редакції документ передбачав тільки зниження акцизів на б/у авто, вже в ході голосування в законопроект були внесені важливі зміни. Як підсумок – розмитнення авто подешевшає в десятки разів.

Так, найбільш вигідною стане покупка середньолітражних автомобілів. Акциз на машини з об’ємом бензинового двигуна до 1 л тепер складе 0,102 євро за 1 куб. см проти діючої ставки 1,094 євро. Різниця майже в 11 разів.

Для інших обсягів двигуна сітка акцизу буде виглядати наступним чином.

Для бензинових авто:

– з двигуном 1-1,5 л акциз складе 0,063 євро, зараз – 1,367 євро;

– з двигуном 1,5-2,2 л – 0,267 євро, зараз – 1,643 євро;

– з двигуном 2,2-3л – 0,276 євро, зараз – 2,213 євро;

– з двигуном понад 3 л – 2,209 євро, зараз – 3,329 євро.

Для дизельних:

– з двигуном до 1,5 л – 0,103 євро, зараз – 1,367 євро;

– з двигуном 1,5-2,5 л – 0,327 євро, зараз – 1,923 євро;

– з двигуном понад 2,5 л – 2,209 євро, зараз – 2,779 євро.

Як це буде виглядати на практиці, можна розглянути на кількох прикладах. Якщо раніше ставка акцизу на Ford Focus 2012 года с двигуном 1,6 л становила 2,628 тис. євро, то тепер – всього 441,6 євро. Для розмитнення більш потужного авто – 2,4 л Mitsubishi Outlander 2013 року – зараз потрібно сплатити 5,311 тис. євро, а з 1 серпня – всього 662,4 євро. Економія солідна.

Але ось тільки заощадити можна буде не на всьому, та й не всім.

Ухвалюючи закон, депутати суттєво обмежили поле його дії, зокрема, ліквідувавши можливість заробітку для перекупників автотранспорту.

По-перше, дія закону поширюється тільки на авто з датою випуску після 1 січня 2010 року.

Метою цієї норми було не бажання заборонити ввезення авто-рарірета. Просто в Україні з 1 січня 2016 року діє еко-норма Євро-5, що обмежує ввезення автомобілів, випущених до вересня 2009 року.

І головне положення закону – протягом року можна ввезти тільки один автомобіль для особистого користування і лише за умови, що протягом року він не буде перепродаватися.

Так що їхати за автомобілем своєї мрії в Польщу або Литву доведеться особисто. Але поки закон ще не вступив в силу, в Інтернеті вже з’явилися оголошення, в яких пропонують за скромну винагороду відвезти вас в Європу, допомогти з документами і вибором машини. Ціна такої послуги «скромна», варіюється в межах півтисячі євро.

Хоча, як зазначають розробники закону, обдурити систему не вдасться. У разі продажу ввезеного про акцизну знижку авто протягом 365 днів з моменту реєстрації в Україні сплатити повний розмір податку доведеться.

«Закон виписали для людей, які купують авто для себе, а не для посередників. Пригнав авто для себе і використовував своє право на пільгове ввезення, пригнав іншому і теж використовував своє право на пільги, але собі вже не привезеш», – пояснив дану норму документу глава Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

У законі виписана ще одна заборона. Так, купити дешево можна буде будь-який автомобіль, окрім російського. Точніше, табу стосується всіх автомобілів, які мають походження «з країни, визнаної державою-окупантом відповідно до закону України».

Саме в такій редакції закон був опублікований минулого тижня в урядових ЗМІ. Але даний варіант може бути неостаточним.

Підписуючи законопроект, Порошенко запропонував кілька принципових правок. Президент наполягав, щоб кожному українцеві дозволялося ввезти за час дії закону тільки одне авто, а також на заборону продавати автомобіль протягом всього терміну дії документа.

Поки закон буде впроваджений без пропонованих Порошенко правок, але, за повідомленнями з Адміністрації президента, вони будуть внесені при поновленні роботи Верховної Ради – по поверненню депутатів після літніх канікул.

Що буде з ринком

Говорити про те, що закон кардинально змінить український авторинок, все ж не доводиться. Навіть із урахуванням кратного зниження акцизів ціни на б/у іномарки для рядових українців залишаються недосяжними. Зіграло свою роль зубожіння населення в умовах кризи, плюс девальвувати гривні. Наприклад, різниця у вартості вищезазначених Ford Focus і Mitsubishi Outlander на українському і польському авторинках не така вже значна, як більшість українців представляє. Йдеться про 15-20%, в грошовому вираженні це 4-5 тис. дол. А щоб завезти авто, потрібно врахувати витрати на проїзд за ним, відкриття візи та інші суміжні витрати. Заощадити пару тисяч доларів після зниження акцизу, безумовно, можна буде, але розраховувати на покупку такого, що використовувалося авто за безцінь не варто.

Тим часом, зниження акцизу стало продовженням кроків влади щодо лібералізації авторинку. Так, минулої осені було достроково скасовано дію спецмита на імпорт легкових авто, введених в 2012 році, а навесні цього року парламент тимчасово скасував ввізне мито для електромобілів. Хоча, ні перше, ні друге рішення до вибуху попиту не призвело.

Проте, автори нового закону впевнені, що як для українців, так і для країни в цілому запропоновані зміни будуть мати тільки позитивний ефект. Співвітчизники зможуть забезпечити себе транспортом, а також почнуть реєструвати транзитні іномарки, яких в Україні налічується кілька сотень тисяч. Як результат – додаткові мільярди надійдуть до держбюджету.

«Реалізація запропонованого законопроекту не потребує додаткових витрат із державного бюджету України, навпаки, сприяє його наповнення. З огляду на всі фактори, реальні надходження до державного бюджету за рік при реалізації даного законопроекту виростуть на 1,2 млрд. грн.», – підрахували автори закону.

Скептично поставилися до закону тільки лише продавці нових автомобілів. На думку глави ВААІД Назаренко, зниження акцизу на імпорт б/у авто не принесе українцям ніякої вигоди.

«При покупці авто за кордоном податки дійсно зменшаться. Інша справа, що через зубожіння населення, масового ввезення «кримських авто» і авто з Єврономерами, ввезення «віджатих» на Донбасі авто, падіння цін в доларах на нові авто, ціни на б/у автомобілі в Україні вже і так істотно впали, і навіть у разі повної відміни акцизу значної вигоди при покупці авто в ЄС я не бачу», – сказав Назаренко.

Але навіть із урахуванням такого настрою у автоімпортерів, напередодні вступу в силу закону ринок б/у автомобілів застиг в очікуванні.

За даними асоціації «Укравтопром», в червні продажі б/у іномарок у порівнянні з торішнім показником впали на 80%, а в загальному обсязі проданих легкових автомобілів склали всього 5%.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно