Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Грузії побудували перший готель з контейнерів

18230.jpg
 

На гірськолижному курорті Гудаурі в Грузії з’явився перший готель, повністю побудований з вантажних контейнерів для морських перевезень. Готель називається Quadrum і розташована на висоті 2200 метрів над рівнем моря.
Побудований в мінімалістичному стилі, готель немов повторює місцевий ландшафт, каскадом спускаючись по гірському схилу – контейнери поміщені один на інший, формуючи химерну піраміду. З його відкритих терас відкриваються панорамні види на навколишні гори.

Готель призначений в першу чергу для приїжджаючих в Верхній Гудаурі лижників, але працює не тільки в сезон. Гостям пропонують три типи номерів: стандартні по 22 м2, сімейні по 44 м2 і люкс площею 50 м2. Абсолютно всі номери – з видом на гори.Також до послуг постояльців – басейн і сауна.

Власник готелю Іраклій Еріставі і архітектор Сандро Рамішвілі кажуть, що хотіли досягти гармонії з природою, вбудувати будинок в навколишній ландшафт.Ідею успішно вдалося втілити в життя і вже відразу після відкриття готелю в березні 2017 року всі номери в ньому були заброньовані на кілька тижнів вперед.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно