Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Харкові прокуратура вимагає повернути у власність громади землю вартістю понад 220 млн грн.

3077.jpg
 

Подібний позов, раніше поданий Харківської прокуратурою, вже знаходиться у суді.

У Харкові прокуратура через суд вимагає повернути у власність територіальної громади міста незаконно приватизовану землю вартістю понад 220 млн грн. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на в.о.прокурора Харкова Олександра Фільчакова.

“19 березня прокуратура звернулася в Господарський суд області з двома позовами про повернення понад 32 га землі, незаконно приватизованих одним з так званих житлово-будівельних кооперативів (ЖБК).За даними прокурора, в 2010 році депутати міської ради з порушенням чинного законодавства безоплатно передали кооперативу у власність дві земельні ділянки в районі Салтівського житлового масиву вартістю більше 220 млн грн під будівництво житла “, -зазначили в прокуратурі.

У прес-службі повідомили під виглядом ЖБК три людини, об’єднані в кооператив, минаючи процедуру земельних торгів, стали власниками десятків гектарів території.Причому жоден з членів кооперативу не перебуває на обліку з поліпшення житлових умов, що є одним з обов’язкових вимог при створенні ЖБК.

“По суті, зазначений кооператив є обслуговуючим, і депутати не мали права передавати йому землю територіальної громади Харкова для житлової та громадської забудови.До того ж за п’ять років будівництво житла на приватизованих землях так і не почалося “, – зазначив Фільчаков.

Прокуратурою міста подано позови про скасування рішень сесії міськради, а також державних актів та державної реєстрації права власності на зазначені земельні ділянки.Крім того, ще один аналогічний позов про повернення незаконно приватизованих цим же кооперативом 26 га землі вже знаходиться на розгляді в суді.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно