Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Херсонській області побудують потужні вітроелектростанції

5350.jpg
 

Землевпорядники Херсонської області надали дозвіл на розробку проектів землеустрою для відведення в оренду земельних ділянок площею 5,68 га для будівництва та обслуговування вітроелектростанцій.

Із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення на території Сівашевського сільської ради Новотроїцького району планується виділити 2,32 га для ТОВ “Віндкрафт Таврія”.Ще 3,36 га відведуть на території Новодмитрівського сільської ради Генічеського району для ТОВ “Віндкрафт Україна”.

За інформацією інвесторів, що займаються розробкою проектів вітрової енергетики в Україні, вітрові майданчика в Херсонській області можуть дати 350 МВт потужності. Для порівняння – сумарна встановлена ​​потужність Каховської ГЕС становить 351 МВт.

Природні умови даного регіону є сприятливими для розвитку альтернативної енергетики з використанням енергії сонця і вітру.Залучення інвестицій у цю сферу сприятиме не лише розвитку інфраструктури регіону та створенню нових робочих місць, а й позитивно вплине на підвищення рівня енергетичної незалежності країни в цілому.

На сьогодні в Херсонській області в користуванні інвесторів знаходиться більше 4,3 тисячі гектарів земель.На них розміщується близько 4,5 тисячі об’єктів енергетики, які виробляють електроенергію з сонця і вітру (сонячні панелі, вітрові установки), що приносять держбюджету більше трьох мільйонів гривень в якості плати за оренду.

Джерело: newbud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно