Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Кабміні назвали терміни призначення субсидій на опалення

17706.jpg
 

Субсидії на індивідуальне опалення будуть призначатися з 15 жовтня по 15 квітня, а для централізованого – термін буде визначатися мером міста.
Субсидії на індивідуальне опалення будуть призначатися з 15 жовтня по 15 квітня, а для централізованого – термін буде визначатися мером міста, повідомляється на урядовому порталі.”Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня по 30 квітня і обов’язково перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку і закінчення опалювального сезону, то в 2017-2018 роках длякористувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія буде нараховуватися з 15 жовтня по 15 квітня “, – йдеться вповідомленні.

Згідно з повідомленням, дане рішення уряду є соціально та економічно обґрунтованим: розумне споживання енергоресурсів, особливо, коли погода цьому сприяє, наближає країну до її стратегічної мети – до 2020 року стати енергонезалежною.

Це питання не було врегульоване на місцевому рівні, що року в рік призводило до збільшення сум невикористаних субсидій. Саме тому уряд в травні цього року врегулював питання на користь субсідіантов.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно