Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Кабміні підрахували, скільки власників елітного житла оформили субсидії на комуналку

 

Субсидії в минулому році отримали майже 53 тисячі власників елітних квартир і будинків.
Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг в минулому опалювальному сезоні отримали майже 53 тисячі власників будинків, площа яких понад 200 квадратних метрів, і квартир – понад 120 квадратних метрів.

Про це в ході селекторної наради повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

Зокрема, за його словами, субсидії отримали 24,4 тис. Власників елітних будинків і 28,5 тис. Сімей – власників елітних квартир.

При цьому Рева відзначив, що розподіл субсідіантов – власників елітної нерухомості по регіонах нерівномірний.Так, за інформацією міністра, в Луганській області субсидії отримали 55 сімей, які володіють будинком площею понад 200 метрів, у Львівській області – 5 тисяч сімей, в Донецькій області – 113 сімей – власників квартир площею понад 120 квадратів, у Львівській – понад 5 тисяч сімей .

«Якщо ми говоримо про співвідношення рівня доходів населення і наявності нерухомості, то у нас спостерігається перекіс.У тих регіонах, де у нас найбільша зарплата, елітна нерухомість в меншій мірі потрапляє під субсидію, а там, де доходів немає, у людей на руках великі елітні будинки, в яких всі платники податків оплачують житлово-комунальні послуги », – сказав міністр.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно