Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Кабміні пояснили, чому субсидії краще оформляти навесні

subsidii-1024x577
 

Найбільше грошове навантаження споживачі комунальних послуг в Україні відчували під час опалювального сезону. Однак оформити субсидію можна і після того, як опалення вимкнули, оскільки при оформленні компенсації навесні є кілька переваг. Про це заявив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.

“Перевага перша – в нових умовах субсидія призначається на 12 місяців. З початком нового опалювального сезону – з 1 жовтня, оновлення субсидії відбудеться автоматично. Як правило, пік звернень за субсидіями доводиться на початок опалювального сезону, як наслідок – черги і велике навантаження на працівників органів соціального захисту”, – зазначив Музиченко.

Другою перевагою, за словами чиновника, є те, що, якщо субсидія призначається в першому півріччі, то середньомісячний сукупний дохід визначається не за весь календарний рік. “Якщо звернутися до кінця поточного місяця, то субсидія буде призначена з початку цього місяця”, – підкреслив він.

Третя перевага – якщо вчасно платити за житлово-комунальні послуги і повідомляти органам соціального захисту про всі істотні зміни в сім’ї протягом року, в наступному травні субсидія на новий термін буде призначена без звернення громадянина.

Джерело: segodnya.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно