Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Кабміні відзвітували: Україна повністю готова до опалювального сезону

17930.jpg
 

Місцеві органи влади повинні вжити рішення про подачу тепла, якщо середньодобова температура протягом трьох діб буде нижче +8 градусів.
Україна на 100% готова до проходження опалювального сезону 2017-2018 років, повідомив журналістам віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.«Сьогодні Україна на 100% технічно готова – це в першу чергу соціальні об’єкти, житловий сектор і найголовніше – котельні», – сказав Зубко.

Він нагадав, що місцеві органи влади повинні вжити рішення про подачу тепла, якщо середньодобова температура протягом трьох діб буде нижче +8 градусів.

«Для нас сьогодні важливо, щоб опалювальний сезон розпочався не 15 жовтня, а спостерігалося температурний режим … Там, де буде більше трьох діб температура менше +8 градусів, опалення повинно бути запущено.Якщо на соціальних об’єктах внутрішня температура приміщень буде менше +16 градусів, також має бути включено опалення », – сказав Зубко, додавши, що відповідальність за своєчасний початок опалювального сезону лежить повністю на місцевих органах влади.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно