Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Кабміні зізналися, що на субсидії українцям пішло менше грошей, ніж планувалося

8328.jpg
 

Загальний обсяг коштів, що виділяються з держбюджету на надання субсидій громадянам з оплати житлово-комунальних послуг, в 2015 році складе від 17-18 млрд грн до 20 млрд грн при запланованому обсязі 24,5 млрд грн, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики зпосиланням на його главу Павла Розенка.

“На сьогоднішній день у нас було заплановано 24,5 млрд грн використовувати для програми житлових субсидій. За підрахунками Міністерства фінансів, які збігаються з нашими (Мінсоцполітики – ред.), Реальний ресурс в цьому році буде на рівні від 17-18 до 20 млрд грн “, – заявив Розенко.

За інформацією прес-служби, Мінсоцполітики розраховувало, що за субсидіями в 2015 році звернуться 4500000 сімей, але на сьогоднішній день їх кількість вже перевищила 5 млн.

У повідомленні також наголошується, що Розенко вважає достатніми кошти в обсязі 35 млрд грн, заплановані Міністерством фінансів у проекті держбюджету на наступний рік для реалізації програми житлових субсидій, але припускає, що ця цифра може змінитися.

“35 млрд грн – це умовна цифра, нічим не обмежена. Якщо звернеться більше людей, буде більший розмір субсидії. Ми дуже оперативно внесемо зміни вгосударственних бюджет, і система субсидій отримає стільки коштів, скільки буде потрібно”, – запевнив Розенко.

Також у повідомленні вказується, що перерахунок субсидій на наступний період буде здійснюватися в автоматичному режимі, без участі громадян.

Нагадаємо, в 2016 році Міністерство фінансів планує збільшити витрати на субсидії громадянам з оплати житлово-комунальних послуг до 35 млрд грн з 24,4 млрд грн у поточному році.

Міністр соцполітики Розенко на початку грудня повідомив, що за субсидіями на оплату житлово-комунальних послуг звернулися понад 5 млн українських сімей, що свідчить про підвищення в поточному році ефективності цієї системи в 6 разів у порівнянні з 2014 роком.

Джерело: segodnya.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно