Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Китаї будується перший в своєму роді “горизонтальний хмарочос”

19071.jpg
 

Китайські архітектори реалізують масу цікавих проектів. Багато з них можна було б сміливо назвати «чудесами світу».
Взяти хоча б новий проект «Conservatory», в рамках якого на дахах чотирьох хмарочосів-веж планується побудувати ще один хмарочос, але тільки горизонтальний.

В останні роки Китай все частіше дивує своїми амбітними проектами.Уже сьогодні Піднебесна готова похвалитися другою за висотою хмарочосом на планеті, а також першим за довжиною підвісним мостом. Багато й інших не менш цікавих будівельних чудес в Піднебесній.Взяти проект зі створення першого китайського горизонтального хмарочоса, який отримав назву «Conservatory». Назвали його Ascott Raffles City Chongqing. Будівля має стати витонченим архітектурним доповненням до вже стоїть чотирьом будинкам.

Відомо, що «Conservatory» буде зведено на даху чотирьох хмарочосів і стане сполучною ланкою між ними. Протяжність горизонтального будівлі складе рівно 300 метрів. При цьому розташовуватися конструкція буде на висоті 250 метрів.Даний комплекс будівель включає в себе численні апартаменти, офіси, торговий центр, готелі, а «Conservatory» додасть до цього списку ще й величезну зону для відпочинку.

В якості основного матеріалу для будівництва горизонтального хмарочоса використовують алюмінієві панелі і скло. Важити унікальна конструкція буде близько 12 тисяч тонн.Архітектори обіцяють, що конструкція буде повністю відповідати рівню безпеки побудованих веж-хмарочосів. В даний момент будівництво комплексу будівель ведеться повним ходом. Завершити проект китайці планують вже в 2018 році.Чудовий привід ще раз здивуватися китайської швидкості виконання будівельних робіт.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно