Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Китаї побудували найдовший міст у світі

383588489
 

У південно-китайській провінції Гуандун завершили основний етап будівництва найдовшого мосту через море. Найближчим часом почнеться випробування конструкцій споруди.

Після завершення всіх тестів міст відкриється для використання. Реалізація цього проекту стартувала в 2009 р. Довжина моста складає 55 км, в тому числі – підводний тунель протяжністю 6,7 км. Після введення об’єкта в експлуатацію час поїздки з міста Чжухай (Гуандун) в Сянган скоротиться приблизно до 35 хвилин.

Раніше повідомлялося, що в лютому 2016 року на будівництво цієї споруди виділені додаткові кошти в розмірі 5,46 млрд. сянганських доларів ($ 704 млн.). Таке рішення прийняла Фінансова комісія Законодавчої ради спеціального адміністративного району Сянган (Гонконг). Це дозволило забезпечити завершення проекту в призначений термін.

Міст звели на кошти південно-китайської провінції Гуандун, а також спеціальних адміністративних районів Сянган (Гонконг) і Аомень (Макао). Переправа пов’язує острів Даюйшань в Гонконзі, півострів Макао і місто Чжухай в Гуандуні.

Джерело: chinapro.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно