Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Китаї почали будівництво футуристичного “міста-лісу” на 30 тисяч жителів

17462.jpg
 

На півдні Китаю, в передмістях Лючжоу почалося будівництво футуристичного міста-лісу на 30 тисяч жителів, розробленого італійською архітектурною компанією Stafano Boeri Architetti.
У місті посадять 40 000 дерев, і майже мільйон рослин, які будуть щорічно поглинати близько 10 000 тонн вуглекислого газу і 57 тонн забруднюючих речовин і виробляти приблизно 900 тонн кисню.

У підсумку, місто-ліс допоможе знизити середню температуру повітря, поліпшити його якість, створити звукопоглинальних бар’єр і поліпшить різноманітність флори в регіоні.

Зелене місто, під будівництво якого виділено 175 га землі вздовж річки Люцзян, буде сам забезпечувати себе чистою енергією, виробляючи її з геотермальних джерел і сонячного світла і витрачаючи на потреби жителів – на ділові та житлові райони, зони відпочинку,лікарню і дві школи. З Лючжоу місто пов’яже швидкісна електричка.

Цей проект має велике значення для Китаю і, якщо завершиться успіхом, стане прикладом для інших провінцій країни. Завершення будівництва заплановано на 2020 рік.

Джерело: building-tech.org

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно