Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Китаї продають найдорожчий особняк в історії

1468322889_2
 

Новий будинок-сад в Сучжоу, виконаний у стилі традиційної китайської архітектури, продається за $ 154 млн. Особняк площею понад 6700 кв. м розташований на приватному острові на найбільшому озері Китаю. Тільки будівництво цього вишуканого гіганта зайняло три роки.

Нерухомість включає в себе 36 спалень, вікна кожної з яких виходять на південь, що забезпечує оптимальне освітлення, і 36 ванних кімнат. Головною родзинкою шикарного будинку є власний басейн, розташований на березі озера.

Після заходу сонця або, коли набридне милуватися навколишньою красою, можна переміститися «під басейн», де знаходиться величезний винний льох, здатний вмістити сотні і сотні пляшок. Можна приємно проводити час в одному з внутрішніх двориків або терас на території особняка.

«Taohuayua», що в перекладі означає «утопія» або «край квітучої землі» вражає потенційних покупців не тільки своїми розмірами і красою, а й найвищою в історії китайського ринку нерухомості ціною. Особняк коштує майже в два рази дорожче, ніж будь-який інший елітний будинок у Піднебесній.

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно