Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві демонтували близько 830 МАФів

1401286
 

Комунальне підприємство “Київблагоустрій”, його субпідрядники, районні адміністрації та деякі власники МАФів, які виконали вимоги приписів, демонтували близько 830 незаконних комерційних тимчасових споруд протягом січня-травня 2016 року. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

“У травні демонтажні групи “Київблагоустрою” та субпідрядних організацій прибрали зі столичних вулиць 56 незаконних комерційних МАФів”, – йдеться в повідомленні.

Також прес-служба повідомила, що близько 70 ларьків демонтували власники МАФів, які під час інспекторських перевірок визнали нелегальний статус самовільно встановлених споруд, або районні держадміністрації.

За даними відділу контролю демонтажних робіт “Київблагоустрою”, найбільші з прибраних у травні – великі павільйони на Столичному шосе, 104, на проспекті Маяковського, 16, на вулиці Мостицькій, 4 і на проспекті Палладіна, 24.

Депутати Київської міської ради вирішили доручити Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міськадміністрації і райдержадміністраціям до 1 травня 2016 року провести демонтаж малих архітектурних форм (МАФів), власники яких займаються підприємницькою діяльністю і не платять пайову участь у міський бюджет.

На початку вересня 2014 року мер Києва Віталій Кличко запевнив, що в столиці залишаться тільки законно встановлені і потрібні киянам МАФи. Він повідомив, що зустрічався з представниками цього бізнесу і довів до їх відома наміри влади навести порядок у цій сфері. За словами мера, тим власникам МАФів, хто готовий вести бізнес без порушень і з урахуванням інтересів міста, буде надана така можливість. У планах міської влади залишити в столиці до 7 тис. МАФів.

Джерело: ubr.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно