Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві до кінця року може з’явитися віддалене управління світлофорами для боротьби з пробками на дорогах

16155.jpg
 

До кінця поточного року київські адміністративні установи та комунальні підприємства об’єднають в єдину мережеву інфраструктуру, повідомив радник київського міського голови Юрій Назаров.
“Уже база інфраструктури створена. До середини року ми покриємо десь 60% структурних підрозділів і до кінця року ми повністю всі підрозділи покриємо”, – сказав він журналістам в Києві в п’ятницю.

Ю.Назаров пояснив: “Ми будуємо міську інфраструктуру передачі даних, тобто, по суті, кладемо оптоволоконний кабель, щоб об’єднати структурні підрозділи, забезпечити швидку передачу даних, безпечну і захищену”.

За його словами, в єдину локальну мережу вже інтегровані Київська міськдержадміністрація, київський контакт-центр, data-центр, Шевченківська райадміністрація, департамент фінансового аудиту, КП “Київський метрополітен” і “Київпастранс”.

“Ми побудували базу інфраструктури, яку будемо нарощувати, і будемо охоплювати всі структурні підрозділи”, – зазначив радник мера Києва.

За його словами, столична влада планує до кінця року інтегрувати в систему світлофорні об’єкти, щоб побудувати інтелектуальну транспортну систему.

“Тобто автоматичне перемикання світлофорів або віддалене управління світлофорами, наприклад, коли пробки”, – сказав Ю.Назаров.

Разом з тим мер Києва Віталій Кличко заявив: “Наше завдання – об’єднати всі (структурні підрозділи – ІФ) це в єдину систему комунікації … Ми сьогодні, Київська міська адміністрація, витрачаємо на цей сервіс близько 40 млн грн”.

Згідно з планом, єдина інформаційно-комунікаційна інфраструктура буде включати контактний центр, єдину систему обліку, електронні документообіг, data-центр, картку киянина, єдиний білінг, єдину GIZ-систему.

Джерело: interfax.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно