Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві хочуть призначити в кожному будинку відповідального за ЖКГ

2343.jpg
 

У Києві жеки почали розвішувати на під’їздах оголошення з пропозицією вибрати в кожному домі «уповноваженого з ЖКГ».

Наприклад, в оголошенні жеку на Березняках сказано: «Пропонуємо вам провести вибори уповноваженої особи вашого будинку по житлово-комунальних питань. Протокол зборів просимо надати в жек ».

Новина викликала інтерес серед киян: мало хто розуміє, про що йдеться. «Як вибрати людину зі всього будинку, якщо навіть у своєму під’їзді не всіх знаєш ?; «У нас і за гроші ніхто не хоче цю роботу виконувати, а тут на добровільних засадах …»; «Ну-ну, хотілося б мені подивитися на свого« директора »вдома. У мене вже три завдання для нього є … І це ми ще до даху не дійшли », – пишуть користувачі в соцмережах.

Один будинок – один уповноважений.

Таке рішення ще восени прийняла Київрада, і зараз починається його реалізація. Завдання уповноваженого – бути посередником між мешканцями будинку та жеком, допомагати мешканцям у вирішенні їхніх проблем. А ще – «не допускати заборгованості за послуги ЖКГ».Тобто агітувати сусідів вчасно оплачувати комуналку.

«В умовах подорожчання комунальних послуг міська влада намагається поліпшити їх якість. І тут дуже важливий зворотний зв’язок з жителями.Краще всього, якщо цим буде займатися людина, яка живе в цьому ж будинку і знає його проблеми », – сказав нам заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.У той же час зарплати для уповноважених та правда не передбачені (хоча в КМДА кажуть, що мешканці будинку, якщо захочуть, можуть самі скидатися).

Уповноважені з ЖКГ із різних будинків на території одного жеку складуть рада.У ради повноваження вже будуть ширше – він може подавати перелік, що саме жек має відремонтувати в першу чергу (правда, жек може і не прислухатися до цих побажань). А ще він може рекомендувати звільнити начальника жеку за неякісну роботу.

Джерело: vesti-ukr.com

Возможно, Вам также будет интересно