Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві можуть ввести плату за землю під багатоповерхівками

2540.jpg
 

ОСББ доведеться платити нові податки.

З початку року перестала діяти пільга при нарахуванні податку за землю. Так що тепер ОСББ та ЖБК отримують астрономічні суми податку.

«Якщо в минулі роки ми платили до 1 тис. Грн. на рік, то тепер нас прийшов рахунок в 35 тис.», – Розповів глава правління ОСББ« Оболонь-6 »Петро Виговський.

В інших будинках така ж ситуація. Наприклад, для одного з кооперативів на вул. Героїв Дніпра податок збільшили в 41 разів (замість 840 грн. – 35 тис. Грн.), Для сусіднього будинку по тій же вулиці – в 34 рази.Всі ці нові платежі будуть розподілені між власниками квартир, так що щомісячна платіжка кожного збільшиться на 30-50 грн.

«Податкова взагалі не має права нараховувати податки на землю під будинками.Тому що у переважної більшості будинків в Києві немає документів на землю: ні власності, ні оренди. Київрада просто не видає їх: наша заявка, наприклад, лежить уже п’ять років. Але влада не хоче включати мізки і якось розвивати економіку.Їм краще придумувати нові податки – на автомобілі, на майно », – говорить глава одного з ОСББ на Подолі Олег Голубенко.

У Київраді запевнили, що проблему вирішать.

«На найближчу сесію 12 лютого ми будемо виносити питання про те, щоб надати житловим будинкам пільгу по земельному податку.Так що протягом цього року податок на землю залишиться на колишньому рівні », – сказав нам заступник голови бюджетної комісії Київради Олександр Вовченко.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно