Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві на Подолі планують облаштувати пішохідний квартал і побудувати новий торговий центр

2934.jpg
 

У Києві на Контрактовій площі влада має намір облаштувати пішохідний квартал і побудувати торговий центр замість 36-ти кіосків.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови КМДА Павло Рябікін, передає УНН.

Він повідомив, що на початку травня в Києві планується провести фестиваль міських проектів.

“Чекаємо ваших побажань про те, як поліпшити наше місто.Зі свого боку до участі у фестивалі готуємо проект пішохідної зони на Подолі з частковою пішохідною зоною на вулиці Сагайдачного. Хочемо винести проект на обговорення і вислухати городян – подобається чи ні.А після вже вийдемо на громадське обговорення тематики старого Подолу “, – написав П.Рябікін.

За його словами, одне із завдань пішохідної зони – прибрати хаотичні паркування машин на Подолі та малі архітектурні форми.

“За ним буде окремий проект.Замість 36 кіосків на Контрактовій площі з’явиться “полегшений” торговий центр “, – повідомив П.Рябікін.

Нагадаємо, міська влада має намір активізувати демонтаж нелегальних МАФів і протягом 2015 прибрати їх переважна більшість.На масовий демонтаж у столичному бюджеті 2015 закладено достатнє фінансування, яке буде спрямоване не тільки головному міському “прибиральнику” МАФів – КП “Київблагоустрій”, але і субпідрядникам, які будуть задіяні для збільшення обсягів демонтажнихробіт.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно