Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві на Троєщині побудують індустріальний парк

18312.jpg
 

У столиці реанімують ідею індустріального парку на Троєщині.
Київська міська державна адміністрація має намір побудувати індустріальний парк загальною площею 106,68 га в Деснянському районі. Про це повідомляє прес-служба КМДА.”Зараз готується до впровадження проект індустріального парку в структурі проекту промислового вузла” Київська бізнес-гавань “у Деснянському районі.У наступному році буде завершено відведення 4-х земельних ділянок загальною площею 106,68 га та підготовлена ​​Концепція індустріального парку “, – сказано в ньому з посиланням на слова заступника голови КМДА Геннадія Пліса.

За попередніми оцінками бізнесу, пріоритетними у розвитку проекту стануть фармацевтична галузь, виробництво електро- та оптичного устаткування, інжиніринг та інформаційні технології, точне машинобудування та електроніка, легка промисловість.

Перший заступник голови КМДА вважає, що проект дозволить створити тисячі робочих місць, сприятиме розвитку інфраструктури, впровадження у виробництво високих технологій, збільшення обсягів та асортименту випуску конкурентоспроможноїпродукції, орієнтованої на експорт, і як результат – збільшення надходжень до місцевого бюджету.

Будівництво передбачено на вул. Пухівській у виробничо-складської та рекреаційній зоні, що межує з ТЕС.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно