Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві оренда квартир в Новий рік подорожчала вдвічі

2139.jpg
 

Якщо в минулі роки найбільш ласі квартири на свята здавалися на Хрещатику, то тепер VIP-житло перемістилося трохи вище, на Володимирську і Софійську вулиці.
Про це повідомляє Корреспондент.ua. Адже головна ялинка, а разом з нею і святковий концерт переїхали на Софійську площу.Так, в 2011-2012-му роках квартира на Хрещатику в новорічну ніч обходилася в 1000 грн, у минулому – в 1500, в цьому апартаменти в районі Софійської площі – від 3000 грн! Кажуть, ціна змінилася через курс долара.

“Власники завжди бояться здавати квартири на новорічні свята, адже незрозуміло, що там буде відбуватися! – Розповіла столичний ріелтор Світлана. – Тому якщо хочете зняти квартиру на 31 грудня, будьте готові платити подвійний тариф.Плюс – зняти житло мінімум на три доби. У нас була парочка квартир на Софійській – 80 доларів на добу, новорічна ніч – 160 баксів. Здавали мінімум на 6 днів. Але і їх уже забронювали “.

Чим далі від центру житло, тим дешевше воно буде коштувати.Але правило подвійного тарифу і мінімум 3-денний оренди працює і тут. “Все, що залишилося – це квартира в кінці бул. Лесі Українки. У новорічну ніч коштує 1200 грн, в інші дні – 600 грн. Але потрібно залишити заставу – 200 доларів , – розповідає ріелтор Юлія.- Щойно забрали хорошу квартиру на просп. Перемоги. Далеченько, звичайно, зате недорого – 450 грн добу, 900 – ніч на 1 січня.

Джерело: korrespondent.net

Возможно, Вам также будет интересно