Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві орендарів земельних ділянок зобов’яжуть прибрати території

3177.jpg
 

Мер Києва Віталій Кличко дав доручення керівникам районів зустрітися з усіма власниками та орендарями земельних ділянок в їхньому районі та зобов’язати їх прибрати території після зими.

Інакше – столична влада буде переглядати договори оренди або права власності. Про це УНН повідомили в прес-службі мера Києва.

“Ось бачимо засмічені схили Протасового Яру. Кажуть, це територія в приватній власності.Якщо земля знаходиться в приватній власності і територія не прибирається, тоді прохання до глав районів зустрітися з господарями землі і повідомити їм: ми будемо переглядати умови, на підставі яких вони є власниками або орендарями цієї території.Якщо не можете вийти на власника, будемо виносити ці питання на сесію Київради, розривати договори оренди або в судах оскаржувати право власності “, – сказав В.Кличко під час інспекції стану благоустрою в Солом’янському та Святошинському районах.

Він також закликав керівників районів зустрітися з представниками бізнесу та підприємств, розташованих в їхньому районі, і проінформувати кожного балансоутримувача про необхідність в найкоротші терміни прибрати свою територію.

Також Київський міський голова на прохання журналістів проінспектував підземний перехід біля метро “Шулявська”. І зобов’язав главу Шевченківського району невідкладно привести в порядок сходи і сам перехід і впорядкувати торгівлю.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно