Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві побудують гірськолижний комплекс

17638.jpg
 

У Києві на місці колишнього смітника планують побудувати гірськолижний комплекс з об’єктами розважально-рекреаційного призначення.
Про це повідомив директор комунального підприємства “Київське інвестиційне агентство” Олег Містюк.

Комплекс розташується в Голосіївському районі столиці.

“Гірськолижний комплекс буде знаходитися навпроти тютюнової фабрики в межах зони відчуження старої звалища, яка була закрита більше 30-ти років тому.Використовуючи гірську форму рельєфу місцевості, ми плануємо залучити інвестора, щоб спробувати зробити додаткову інфраструктуру для киян. Це приклад правильного використання тих територій, які непридатні ні на що інше “, – сказав Містюк.

Комплекс планують назвати “Пирогово” виходячи з історичної місцевості. За приблизними підрахунками, на його будівництво може піти від 8 до 10 млн дол.”Орієнтовна вартість будівництва рекреації спортивного вигляду варіюється від того, на що будуть здатні інвестори. Ми плануємо в межах 8-10 млн дол.А для того, щоб запустити хоча б першу канатці, яка буде лижників вести туди-сюди, і зробити необхідний благоустрій, потрібно 5 млн дол.На другій фазі буде трохи дорожче, оскільки планується подальше розширення інфраструктури зі збільшенням кількості спусків-підйомів “, – додав директор КП.

Оголосити конкурс по залученню інвестора планується не менше, ніж через 8 місяців.”Перед тим, як оголосити конкурс, потрібно, щоб був розроблений детальний план території на цю частину міста, якого (плану – ред.) Поки немає. Коли руки нашої доблесної архітектури (департамент КМДА – ред.) Дійдуть до цієї частини міста, то в межах ДПТ ми передбачимо замість існуючого пустиря гірськолижний комплекс. До цього часу, можливо, це буде через 7-8 місяців, ми зможемо активно включитися і почати сам конкурс по залученню інвестора “, – резюмував Олег Містюк.

Джерело: 44.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно