Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві побудують перший в Україні ритейл парк

60_big
 

«Рітейл Парк Петрівка» – перший в Україні об’єкт формату Retail Park, поширеного за кордоном. Загальна площа першої фази «Рітейл Парку Петрівка» становить 12 000 кв. м. Це не перший подібний проект Immochan: зараз девелопер управляє 2,5 млн. кв. м.орендних площ, з який 1,4 млн. кв. м припадає на проекти формату «рітейл парк».

Така концепція передбачає облаштування значних площ для великих магазинів із окремими входами, де пропонується широкий асортимент товарів. У «Рітейл Парку Петрівка» будови розташовуються в два ряди, парковка знаходиться перед будівлями. Будуть представлені магазини великих мережевих представників роздрібної торгівлі, таких категорій як: товари для будинку, електроніка, одяг для всієї родини, дитячі та спортивні товари, товари для тварин, ресторанний хаб з 4-5 ресторанів і кафе із затишними терасами,зеленою зоною відпочинку і зручним паркінгом для відвідувачів. Кожен магазин забезпечений прямим доступом із загальною парковкою і окремою зоною для розвантаження товару.

Рішення про будівництво «Рітейл Парк Петрівка» було прийнято девелопером після вивчення споживчого попиту в зоні охоплення об’єкта – понад мільйон чоловік, які проживають в Оболонському, Подільському, Деснянському районах міста Києва та Вишгороді. Компанія розраховує, що після завершення будівництва проекту буде створений унікальний кластер, що пропонує споживачам практично всі можливі товари. До нього увійдуть діючий ТЦ «Ашан Петрівка» і майбутні DIY «Епіцентр К», «Рітейл Парк Петрівка». Прогнозований трафік відвідувачів в будні і вихідні дні від 30 000 до 60 000 відповідно.

Вже розпочато формування пулу орендарів ритейл парку. Уже відомо, що для дітей буде відкрито дитячий парк святкування днів народження «Дитяча Планета» площею близько 4 000 кв.м.і на площі 1 200 кв.м. розташується супермаркет товарів для дому JYSK.

Джерело: rau.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно