Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві відкривають ще один магазин JYSK

 

3 травня 2018 року за Києвом в селі Гатне відкривається черговий магазин міжнародної торгової мережі JYSK – він стане 38-м в Україні та 13-м в Київській області.
Новий JYSK в Гатному

Новий магазин JYSK буде перебувати на 4-му кілометрі Одеської траси в ТРЦ «М.Пасаж» (2-й корпус, 1 поверх) за адресою вул. Київська, 2Б. До ТРЦ в Гатному відвідувачі зможуть легко дістатися як громадським транспортом, так і на особистому авто.

«Новий магазин в Гатному на Одеській трасі покриє попит на покупки для довколишніх з південного боку до столиці населених пунктів. Крім цього, до нього зручно добиратися навіть жителям Києва. Ми намагаємося бути ближче до наших покупців!»- говорить Євген Іваниця, виконавчий директор JYSK в Україні.

У ТРЦ «М.Пасаж »створені всі умови для сімейного відпочинку, смачного перекусу і шопінгу, тому покупцям магазину JYSK буде зручно і комфортно проводити час в ТРЦ і поєднувати покупки для будинку з дозвіллям.

У новому магазині JYSK, який займе площу в 920 м2 відвідувачі зможуть придбати все, що потрібно для створення затишної атмосфери будинку: зручні меблі для спальні, дитячої, вітальні і офісу, домашній текстиль, товари для сну, декоративні предмети інтер’єру, а також садовумеблі, світильники, шезлонги і багато інших товарів для активного відпочинку влітку.

Товари датської мережі JYSK відзначаються вишуканим скандинавським дизайном і високою якістю, що підтверджується європейськими сертифікатами.

Пара слів про бренд JYSK

JYSK (ЮСК) – міжнародна роздрібна мережа, яка пропонує повний асортимент товарів для дому. Її перший магазин був відкритий в 1979 році в Данії Ларсом Ларсеном, власником JYSK.На сьогодні мережа JYSK є великою міжнародної групи, яка налічує більше 2 400 магазинів в 44 країнах світу, переважно в Європі.

Торгова мережа є одним з європейських лідерів в категоріях товарів для сну (матраци, подушки, ковдри та інше), домашнього текстилю, товарів для ванної кімнати, житлових меблів, а також садових меблів і товарів для літнього відпочинку.В Україні бренд представлений з 2004 року, на сьогодні в країні працює 37 магазинів JYSK.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно