Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві відкриється магазин з платним входом

11348.jpg
 

Компанія «Цитрус», що розвиває в Україні однойменну мережу магазинів із продажу гаджетів і аксесуарів, в четвер, 26 травня, відкриває новий магазин у київському торгово-розважальному центрі (ТРЦ) Dream Town.

Як повідомила компанія, вхід у новий магазин буде платним. «Вартість відвідування магазину – 100 грн. Для учасників «Цитрус клубу», дітей до 16 років і пільгових категорій населення вхід безкоштовний», – уточнюється в повідомленні.

Згідно з ним, магазин буде складатися з декількох зон – виставкової, навчальної, розважальної, зони тестування новинок. Крім смартфонів, планшетів і телевізорів, будуть представлені гаджети для «розумного будинку», здоров’я і спорту, персонального транспорту, творчості та розваг.

Відвідувачі магазину зможуть протестувати всі представлені гаджети і технології, а також взяти участь у групових або індивідуальних заняттях і майстер-класах по їх використанню.

Новий магазин площею 400 кв. м стане 38-м торговим об’єктом компанії. При цьому вхід у інші магазини мережі поки залишається безкоштовним.

Згідно з даними компанії, мережа магазинів «Цитрус» станом на 25 травня 2016 року становить 37 торгових об’єктів загальною площею понад 8 тис. кв. м. Вони розташовані в Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Києві, Одесі, Харкові, Краматорську (Донецька обл.), Ізмаїлі і Чорноморську (обидва – Одеська обл.).

Джерело: abcnews.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно