Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві відкриється три готелі Ibis

02
 

Вперше з початку кризи збільшилася завантаження готелів Києва. За даними компанії Jll, за перше півріччя середньорічна заповнюваність зросла до 37%. Крім цього, вперше за останні два роки міжнародні готельні оператори заявили про підписання попередніх договорів на управління готелями – це Intercontinental у Львові і Accor Hotels в Києві. З чим пов’язано відновлення активності операторів і які формати найбільш перспективні для розвитку в Україні, розповів регіональний директор Accor Hotels в Росії, Грузії та СНД Алексіс Деларофф.

Перебір із зірками

З чим пов’язано відновлення активності міжнародних операторів?

Не можу говорити за конкурентів. Але що стосується нас, ми ніколи не скидали України з рахунків. Однак, через кризу в країні, терміни будівництва деяких об’єктів затягнулися. Багато забудовників, в основному, вкладають свої власні гроші, так як позикові гроші виходять занадто дорогими. Тому ми заявляємо тільки про ті об’єкти, які вже підходять до завершальної стадії і через рік-півтора будуть добудовані. Це три готелі Ibis в Києві сумарно на 680 номерів, одна з них, яка розташовується біля залізничного вокзалу, відкриється в наступному році. Ми так само розраховуємо, що скоро почне роботу готель MGallery by Sofitel в Одесі на 50 номерів. Про нові проекти можу сказати, що у нас підписаний попередній договорів про співпрацю в Києві. Більше, на жаль, ніякої інформації видати не можу.Тільки те, що цей готель, можливо, буде працювати під нашим брендом MGallery.

На які міста ви ще дивіться і чи не змінилися у вас критерії відбору місцевих партнерів у зв’язку з кризою?

Дивимося на проект біля Житомира, але він ще дуже сирий. Є бажання зайти на ринок Буковеля, він перспективний. І звичайно, хочеться зайти в інші міста. Наші вимоги до об’єктів не змінилися – це готелі на 100-150 номерів. З нашої точки зору, це найбільш ефективний розкид фіксованих витрат за номерами. Але ринок змінився, тому ми управляємо і готелем на 77 номерів у Львові, і в майбутньому будемо управляти готелем на 55 номерів в Одесі. Іноді немає іншого вибору, і ми робимо виключення. Хочу нагадати, що міжнародні оператори не є інвесторами. Нам потрібні місцеві партнери, які готові вкласти гроші в нерухомість. Зараз мало хто з інвесторів і власників розглядає готель як об’єкт комерційної нерухомості. Всі дивляться на торговий, офісний сегменти і житло, оскільки це для них більш прості і зрозумілі формати. І оренда теж більш прогнозована, ніж заповнюваність готелю.

Чим цікавий Буковель? В одному з інтерв’ю ви зазначали, що курортні місця – сезонні, готелі там заповнені тільки кілька місяців в році, тому вони малопривабливі для вас.

Інвестори працюють над тим, щоб Буковель був привабливим для туристів не тільки взимку, але і в інші сезони. Організовують велодоріжки, заняття скелелазінням, трекінг, різні фестивалі і заходи, які можуть відбуватися тільки влітку, і т.д. Цілорічна робота гірськолижних курортів – це світова практика тому, що літній сезон довше, ніж зимовий. Наприклад, в Сочі (гірськолижний курорт “Роза Хутір”) інвестори змогли добитися завантаження готелів на 70-80% в літній період.Така ж ситуація складається і на гірськолижних курортах Європи.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно