Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

У Києві відкриють розважальний парк “Галактика” за EUR 35 млн.

897066_090115_25_ArtFile_ru
 

У Києві відкриють розважальний парк “Галактика” за EUR 35 млн. Все більше товарообіг зміщується в онлайн і споживачі приходять у торгові центри в першу чергу, цікаво провести час, відпочити, відвідати заклади громадського харчування і вже після цього здійснювати покупки”, – зазначив керівник відділу оренди UTG Сергій Заїка.

Він також повідомив, що в ТРЦ Lavina Mall здано вже близько 60% орендованих площ, ще близько 20% договорів планується підписати протягом 1,5 місяців.

“На сьогоднішній день досить висока будівельна готовність об’єкта, вже завершується фінішна обробка галерей і проводиться благоустрій прилеглої території проекту”, – повідомив С.Заіка. За його словами, всього в ТРЦ Lavina Mall очікується розміщення близько 500 магазинів, в тому числі більшість великоформатних універмагів. Якірними орендарями виступлять гіпермаркети “Ашан” (24 тис. кв. м), і “Епіцентр” (70 тис. кв. м), супермаркет “Сільпо” (5 тис. кв.м), кінотеатр “Мультиплекс” на 12 залів (5,7 тис. кв. м).

“Крім тематичного парку, буде присутній ще 12-зальний кінотеатр, в другій черзі відкриється аквапарк і парк дитячих професій”, – зазначив С.Заіка, додавши при цьому, що проект передбачає близько 6 тис. паркувальних місць. “Пропозицію по громадському харчуванню буде сконцентровано в районі головного атріуму, де буде знаходитися основна фішка об’єкта – колосального розміру атріумний простір зі світло-музичним фонтаном, які не мають аналогів в Україні. Сумарна інвестиція в нього буде перевищувати більш EUR2 млн.”, – повідомив С.Заіка.

Крім того, В.Бойко повідомив в ході свого виступу про заплановане відкриття в 2017 році ТРЦ Ocean Mall, в якому також передбачений парк розваг площею 18 тис. кв. м. “Ocean Mall вводиться в 2017 році, і доповнить Ocean Plaza. У ньому буде мультимедійний, інтерактивний, і голограмний парк розваг площею 18 тис. кв. м. Інвестиції складуть як мінімум EUR 28 млн.”, – резюмував він.

Як повідомлялося, з посиланням на директора UTG Євгену Локтіонову, відкриття столичного ТРЦ Lavina Mall заплановано у вересні 2016 р.

Девелопером ТРЦ Lavina Mall виступає будівельний концерн ТОВ “Мегалайн” (Megaline, Київ), ексклюзивним брокером і автором концепції ТРЦ – компанія UTG. За наданими UTG в ході форуму даними, загальна площа (GBA) об’єкта становить 140 тис. кв.м, орендна площа (GLA) – 115 тис. кв. м.

Згідно з даними веб-сайту Megaline на 24 листопада 2015 року, загальна площа земельної ділянки під будівництво ТРЦ Lavina Mall на просп. Академіка Палладіна у Святошинському районі столиці становить 22,4 га (в т.ч.: 15 га – під будівництво ТРЦ, ще 7,38 га – під будівництво парковки).

Критий тематичний сімейно-розважальний парк “Галактика”, що включає 20 атракціонів, у тому числі Американську гірку площею 396 кв.м, загальною вартістю інвестицій в EUR 35 млн., відкриється в київському ТРЦ Lavina Mall 1 вересня 2016 року.

Про це повідомив директор Urban Experts Віталій Бойко під час Форуму нової торгової нерухомості в середу в Києві, пише Інтерфакс-Україна.

“Це найбільший критий парк в Європі. Інвестиції в EUR 35 млн. вже повністю освоєні, американська гірка монтується. В цьому об’єкті буде багато нововведень, три світових прем’єри, то є три види розваг, ще не присутні ні в одному тематичному або розважальному парку світу”, – сказав він.

За його словами, розважальний парк площею 19 тис. кв. м буде включати 20 атракціонів, сім із яких є екстремальними, що досягають висоти до 30 метрів, і 13 – сімейних, а також близько 120 відеоігор і симуляторів, кімната страху і ін.

Джерело: news.meta.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно